درباره ما

KOLLMORGEN STEUERUNGSTECHNIK GMBH

صلاحیت، کیفیت، قابلیت اطمینان، مبنای عملکرد فوق‌العاده
از سال 1965 در زمینه توسعه و تولید اجزاء و سیستم‌های کنترل با کیفیت بالا ی صنعت آسانسور بین‌المللی تخصص داشته‌ایم.
محصولات و خدمات کلمورگن مورد تقاضای بین‌المللی می‌باشد. بیش از 950.000 سیستم کنترل در سرتاسر جهان نصب گردیده است که دال بر قدرت ابتکار، عملکرد و نفوذ بازار ما می‌باشد.

پس از مدّت ها مشاوره، مذاکره و انجام بررسی های کارشناسی واحد بین المللی شرکت کلمورگن با همکاری شرکت سام نیکان به توافق رسیده ایم که با توجه به توانمندی­های فنی و مهندسی در کادر مهندسین این شرکت و سرمایه گذاری­های منظم توسط این شرکت قدم­های عملی و مؤثّری برداشته شود.

به دنبال به نتیجه رسیدن مذاکرات و انعقاد قراردادهای روشن و همه جانبه­، توافق و مقرّر گردید از این پس با استفاده از نیروی مهندسین و متخصّصین، تابلوهای فرمان آسانسور کلمورگن را در تهران و با همان کیفیت و استانداردها تولید و در اختیار همکاران و مصرف کنندگان در صنعت آسانسور و پله برقی قرار دهد.

شرکت سام نیکان مجاز به ارائه نمایندگی و یا عاملیت فروش در تهران و سراسر کشور می باشد. و تمامی مشتریان قبلی که چه به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم در ارتباط با محصولات کلمورگن بودند از این پس با حمایت بیشتر از قبل، می توانند با این شرکت در تماس باشند و به تمامی خواسته ها و نیازها و حتی سفارشهای خاص آنها رسیدگی می شود.